[O2] TUTORIAL - Montaż podświetlenia przestrzeni na nogi

Zwiń
X
 
  • Filtr
  • Czas
  • Pokaż
Wyczyść wszystko
new posts

  • DJ MŁODY
    odpowiedział(a)
    Zamieszczone przez Przemek_i Zobacz wpis
    działa Ci od 0 do 100? jak to zrobiłeś?
    kodowanko to :

    - bajt 00 bit2- po otwarciu drzwi

    - bajt 16 bit 7 świecenie lampek po zapłonie

    na maxi - docie jest : footewel light wchodzisz w to i widzisz


    np 80 %

    on / off

    + 1%

    -1 %

    Back

    Zostaw komentarz:


  • Przemek_i
    odpowiedział(a)
    Zamieszczone przez DJ MŁODY Zobacz wpis
    na maxi - docie jest : footewel light : off / on i ustawienia w % od 0-100 %
    działa Ci od 0 do 100? jak to zrobiłeś?

    Zostaw komentarz:


  • DJ MŁODY
    odpowiedział(a)
    odgrzeje kotleta

    dzisiaj montaż w O2 z czujnikiem zmierzchu

    kodowanko to :

    - bajt 00 bit2- po otwarciu drzwi

    - bajt 16 bit 7 świecenie lampek po zapłonie

    na maxi - docie jest : footewel light : off / on i ustawienia w % od 0-100 %

    sprawdzałem rano

    działa tylko po otwarciu i zamknięciu drzwi

    natomiast 2 opcja po zapłonie nie działa , czujnik zmierzchu był zasłaniany światełka się włączyły te z przodu ale podświetlenie dywaników nie , o czy mogłem zapomnieć

    Zostaw komentarz:


  • naver
    odpowiedział(a)
    Wszystko jasne. Boardnetz z końcówką 6F ogarnia elektryke FL ale ma stare algorytmy. Działa jak w przed FL czyli działa odwrotnie. Ustawienia MD zmieniają footwell po otwarciu drzwi.

    Bez wymiany boardnetz nie będzie działać.

    Zostaw komentarz:


  • Przemek_i
    odpowiedział(a)
    Zamieszczone przez krzynol Zobacz wpis
    nawilżenie zacznie przeszkadzać w rozmowie po 21
    Krzyś !!!

    Zostaw komentarz:


  • naver
    odpowiedział(a)
    Zostawiłem priv

    Zostaw komentarz:


  • krzynol
    odpowiedział(a)
    od około 19.00 mam luz i rozpoczynam piąteczek/piątunio, czyli nawilżanie się
    zakładam, że nawilżenie zacznie przeszkadzać w rozmowie po 21
    więc w okolicy 20-21 możemy podziałać korespondencyjnie

    Zostaw komentarz:


  • naver
    odpowiedział(a)
    krzynol Znalazlbys dzis czas, zeby w to zerknac? Jesli tak to sprobuje sie zorganizowac tak by dopasowac sie do Ciebie

    Zostaw komentarz:


  • krzynol
    odpowiedział(a)
    trzeba zrobić wieczorem video rozmowę

    Zostaw komentarz:


  • naver
    odpowiedział(a)
    Odpięcie aku nic nie zmieniło - reasumując na MD wyświetla się oświetlenie przestrzeni nóg, ale zmiany w ustawieniach nie działają na świecenie lampek po zapłonie. Nie działa adaptacja na kanale 35, nie ma więc możliwości ściemnienia lampek, przez co w nocy nie da się jechać. Rozwiążę problem oklejając lampki. Będzie za jasno to pójdzie druga warstwa.

    Zastanawiam się tylko, czy aby czujnik zmierzchu i auto, w jakiś sposób nie wpływa na działanie footwell.

    Zostaw komentarz:


  • Przemek_i
    odpowiedział(a)
    Seba ogarniemy to po weekendzie. Odepniemy aku i zobaczymy

    Zostaw komentarz:


  • naver
    odpowiedział(a)
    Wykodowalem, zakodowalem jeszcze raz terminal 58 ale adaptacja w dalszym ciągu nie rusza. Open door działają OK.

    Zostaw komentarz:


  • Przemek_i
    odpowiedział(a)
    O2 FL jak w stopce Navera :-)
    Śliczna czarna maszyna :-)

    Zostaw komentarz:


  • krzynol
    odpowiedział(a)
    nie koniecznie godzinę, ale na 5 minut odpiąć można by
    cały czas mówmy o CECM typu 1K0 937 08x czyli O2FL, O2T ?

    Zostaw komentarz:


  • Przemek_i
    odpowiedział(a)
    Seba odepnij jutro na godzinę

    Zostaw komentarz:


  • dawcio
    odpowiedział(a)
    chłopaki a może odpięcie aku na chwile pomoże i zabangla?

    Zostaw komentarz:


  • Przemek_i
    odpowiedział(a)
    Zamieszczone przez naver Zobacz wpis
    jak to krzynol mówi "drut"
    Ale drut musi być ori :-))

    Zostaw komentarz:


  • naver
    odpowiedział(a)
    Nie mówię że dziś ja wypruty dziś jestem. A jak nic nie zadziała to zrobię jak to krzynol mówi "drut" i sciemnie lampki

    Zostaw komentarz:


  • Przemek_i
    odpowiedział(a)
    Zamieszczone przez naver Zobacz wpis
    Przemek trzeba by na Twoim kablu zobaczyć czy się nie podłączy do kanału 35.
    Spożywam %, także nie dam rady, chyba że Ty podjedziesz

    Zostaw komentarz:


  • naver
    odpowiedział(a)
    Zamieszczone przez Przemek_i Zobacz wpis
    Krzyś sęk w tym że mogliśmy ustawić tylko świecenie przy otwartych drzwiach bo kanał adaptacji podczas jazdy Seba miał zablokowany i zgłupieliśmy.
    A teraz zadziałało i świeci po zapłonie ale źle.

    Na odwrót też się podpiąć nie da bo pin do boardnetz jest jeden sygnałowy. Wyłączenie footwell w MD powoduje że nie działa footwell po otwartych drzwiach. Ciągle za to świeci po zapłonie z większą siłą, bo w MD ustawione jest 20 procent ale to widocznie działa na otwarte drzwi bo wtedy się przyciemniają względem tego co jest po zapłonie.

    Przemek trzeba by na Twoim kablu zobaczyć czy się nie podłączy do kanału 35.

    Zostaw komentarz:


  • Przemek_i
    odpowiedział(a)
    Zamieszczone przez krzynol Zobacz wpis
    no to może nie ten kanał adaptacji, 27 i 35 mają być
    na bank te.
    Pierwszy jest na otwartych drzwiach a drugi 35 pokazuje unavaiable i error

    Zostaw komentarz:


  • krzynol
    odpowiedział(a)
    no to może nie ten kanał adaptacji, 27 i 35 mają być

    Zostaw komentarz:


  • Przemek_i
    odpowiedział(a)
    Zamieszczone przez krzynol Zobacz wpis
    źle poustawiane adaptacje
    Krzyś sęk w tym że mogliśmy ustawić tylko świecenie przy otwartych drzwiach bo kanał adaptacji podczas jazdy Seba miał zablokowany i zgłupieliśmy.

    Zostaw komentarz:


  • krzynol
    odpowiedział(a)
    źle poustawiane adaptacje

    Zostaw komentarz:


  • dawcio
    odpowiedział(a)
    na odwrót podpięte

    Zostaw komentarz:

Pracuję...